Soke
+17°C

Söke Ticaret Odası - Duyurular


16

 Söke Ticaret Odasının 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında Yunanistan/Larissa/Selanik/Atina Tur Programı

1/2 Gün İzmir-Kavala-Selanik-Larissa:

8 Mart 2017 Çarşamba Günü saat 17:00’de Söke’den hareket ile turumuza başlıyoruz.

Çanakkale üzerinden İpsala sınır kapısını geçiyor Dede ağaç, Gümülcine , İskeçe üzerinden Kavala’ya varıyoruz. Kavala’ya varışımızın ardından Kavala Kurabiyelerinin tadına bakmak için mola veriyoruz. Ardından Selanik üzerinden Larissa’ya varış fuar için serbest zaman ve geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

3.Gün: Larissa-  Atina – Larissa:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Atina’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Atina’ya varış ve takiben panoramik şehir turu, Panoramik şehir turumuzda Agora Zeus Tapınağı, Acropolis (Girişi Ücretlidir.) Parlemento Binası (Askerlerin Nöbet Değişimi), Syntagma-Omonia Meydanları, Cumhurbaşkanlığı sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimipiyat Stadyumu,Panemistimiou Bulvarları, Ulusal Kütüphane  ve Akademi Üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Serbest Akşam yemeğinin ardından Larissa’daki otelimize hareket.

4.Gün Larissa-Selanik:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Selanik’e hareket. Selanik’e varışımız ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız şehrin merkezinde, Bulunduğu caddeye ismini vermiş Selanik’te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitros kilisesi olacaktır.Bu güzel yapının ardından Aya Dimitros ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk’ün Evi (Türkiye Cumhuriyeti  Selanik Selanik Başkonsolosluğu) Kordon ,Beyaz Kule, Fuar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer.  Odaların dağıtılması ve yerleşme .Akşam düzenlenecek olan taverna turumuza hareket . Geceleme Selanikte otelmizde ,Taverna ücrete dahildir.

5.Gün Selanik-Kavala-İzmir:

12 Mart Pazar Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak Kavala’ya doğru hareket ediyoruz. Kavala’ya varışımızın ardından Liman bölgesinde inerek, Şehir turumuza başlıyoruz. Su kemerleri , Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve konağı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından Serbest öğle yemeği molası, Ahtapot ve Midye Pilavını denemenizi tavsiye ederiz. Rehberimizin belirleyeceği saate Kavala’dan hareket ediyoruz. İskeçe, Gümül cine ve Dede Ağaç üzerinden İpsala sınır kapısına varış. Yunanistan Freeshop’unda alışveriş imkanı ve Türk sınırına geçiş Çanakkale üzerinden 13 Mart sabahı Söke’ye varış.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

·         2 Gece Larissa 3* Otelde Konaklama

·         1 Gece Selanik’te 4 * Otelde Konaklama

·         Sabah Kahvaltıları

·         1 Gece Larissa Otelde Akşam Yemeği

·         1 Gece Selanik Taverna

·         Lüx Otobüsler ile Ulaşım

·         Programda belirtilen Panoramik Şehir Turları

·         Türkçe Rehberlik Hizmeti.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

·         Vize Ücreti

·         Kişisel Harcamalar

·         Atina’da Akşam Yemeği

·         Öğle Yemekleri

·         Ekstra Turlar

Ücret: Üyelerimiz İçin 100 Euro Katkı Alınacaktır.Tek Kişilik odada kalmak isteyenler için 70 Euro ilave ücret alınacaktır. Bu seyahat için  VİZE ZORUNLULUĞU VARDIR. Üyelerimiz vizelerini kendi imkanlarıyla yaptıracaktır.Vize alımı konusunda Odamız sizlere yardımcı olacaktır.

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 20 OCAK 2017 MESAİ BİTİMİNE KADAR ODAMIZA YAPILACAKTIR.

Okunma Sayısı: 4908
Yazdır  

Bilgi Edinme Menu